Žmonės svajoja apie geresnį darbą!

okaycv


CV Nr. 24166d66

Trumpai apie save
Esu informacinių technologijų bei informacijos saugos specialistas, turintis bakalauro bei magistro išsilavinimą šioje srityje. Niekada nenustoju gilinti žinių informacijos saugos sferoje, apie tai liudija mano turimi sertifikatai. Visa mano karjera susijusi su informacinėmis technologijomis, tačiau teko dirbti projektų koordinatoriumi bei techniniu konsultantu ir įgyti teorinių bei praktinių įgūdžių bendraujant su tarptautiniais klientais, partneriais ir koordinuojant užduotis komandos nariams. Šiuo metu savo karjerą tęsiu viešajame sektoriuje, kur prisidedu įgyvendinant informacijos saugos sprendimus ir pritaikant tarptautinių organizacijų informacijos saugos standartus Lietuvos Krašto apsaugos sistemoje.
Išsilavinimas
2012 - 2014
2 m.
Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Informacijos ir informacinių technologijų sauga, Magistras
2008 - 2012
4 m.
Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Informacinių technologijų paslaugų valdymas Aukštasis/bakalauras
Darbo patirtis
2014.09 - iki dabar
5 m. 4 mėn.
... (Įmonė)
Kriptografijos skyriaus vyr. specialistas
NATO ir KAS kriptografinės apsaugos reikalavimų ir norminės kriptografinės apsaugos bazės formavimas, įslaptintos informacijos neteisėtos atskleidimo rizikos susijusios su kriptografine apsauga vertinimas, konsultavimas ir bendradarbiavimas su NATO institucijomis, kitais KAS padaliniais kriptografinių priemonių naudojimo ir administravimo klausimais, kriptografinės įrangos administravimas, viešo rakto infrastruktūros administravimas.
2013.10 - 2014.08
10 mėn.
... (Įmonė)
Pardavimų techninis konsultantas
Komercinių, viešojo pirkimo konkursų pasiūlymų ruošimas, produktų parinkimas, atsižvelgiant į pateiktus reikalavimus, konkurencinės aplinkos analizė, produktų konfigūracijų ruošimas ir kainų užklausimai, techninių specifikacijų analizė ir ruošimas, bendradarbiavimas su partneriais ir gamintojais, dalyvavimas projektinėje komandoje.
2013.02 - 2013.08
6 mėn.
... (Įmonė)
IT analitikas
Klientų poreikių išsiaiškinimas, projektų bei užduočių specifikacijų ruošimas, specifikacijų derinimas su užsakovais bei vykdytojais, laiko sąnaudų reikalingų užduočių realizacijai numatymas.
2011.03 - 2013.02
1 m. 11 mėn.
... (Įmonė)
Projektų koordinatorius
Klientų poreikių tenkinimas, dalyvavimas rengiant komercinius pasiūlymus, naujų projektų analizė ir rizikos įvertinimas, finansinės dokumentacijos rengimas, reikalingų išteklių identifikavimas (žmogiškieji ištekliai, programinė ir techninė įranga, mokymai ir kiti), kokybės užtikrinimo ir vykdymo planų sudarymas, projekto biudžeto įvertinimas, projektų komandos narių koordinavimas, projektų valdymas ir kontrolė, projektų uždarymas, atsiliepimų ir skundų dokumentavimas, projektų dokumentacijos atnaujinimas ir archyvavimas, organizacinių bei techninių problemų analizavimas ir sprendimas.
2010.07 - 2011.03
7 mėn.
... (Įmonė)
Projektų vadovo asistentas
Vertimo projektų ruošimas, konfidencialios informacijos šalinimas, projekto instrukcijų ir pagalbinės medžiagos rengimas, projekto failų atsisiuntimas ir apdorojimas pagal instrukcijas, failų apskaitos generavimas, failų dalinimas / jungimas, techninis failų tvarkymas, galutinės projekto kokybės užtikrinimas, techninės konsultacijos teikimas, naudojamų programų tobulinimas ir priežiūra.
2008.03 - 2010.07
2 m. 4 mėn.
... (Įmonė)
IT inžinierius
Failų tikrinimas pagal kriterijus ir instrukcijas, failų konvertavimas, tiesioginio failų vertimo maketavimas, vertimo atminčių kūrimas ir atnaujinimas, originalaus išdėstymo pertikrinimas, galutinio produkto lingvistinis / techninis testavimas, vertimų kiekio apskaičiavimas. Kompiuterių priežiūra ir programinės įrangos diegimas.
Kalbų mokėjimas
Lietuvių Gimtoji kalba
Kalbėti Rašyti
Anglų Gerai Gerai
Rusų Vidutiniškai Silpnai
Profesiniai įgūdžiai Programinės įrangos paketai: Access (pagrindai), AutoCAD (iki 1 m.), Excel (4 ir daugiau m.), Pagemaker (pagrindai), Photoshop (iki 1 m.), PowerPoint (4 ir daugiau m.), Word (4 ir daugiau m.).
Duomenų bazės - Oracle (iki 1 m.).
Programavimas: C++ (iki 1 m.), HTML (iki 1 m.), Java (iki 1 m.), Pascal (iki 1 m.), PHP (pagrindai), Visual Basic (iki 1 m.).
Operacinės sistemos: Linux (pagrindai), Windows (4 ir daugiau m.).
Papildoma informacija:
Specialisto lygmuo: SSH, SSL/TLS, skaitmeniniai sertifikatai, ITIL, Windows, MS Office, viešojo rakto infrastruktūra, kriptografija ir šifravimas, duomenų saugyklos, serveriai, tinklo ir sistemų sauga, pažeidžiamumų vertinimas, autentifikacija ir prieigos kontrolė.
Vidutinis lygmuo: Windows Server 2012, UML, Linux, Android, virtualizacija, debesų kompiuterija, LAN, WAN, VPN, ugniasienės, TCP/IP, Cobit, tinklo architektūra, projektų valdymas, specifikacijų ruošimas.
Pagrindai: SQL, Oracle, XML, HTML, Java, C, C++, AutoCAD.
Sertifikatai 2017.06 240val. Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykla, Kompiuterių administravimo kursas.
Turiu sertifikatą
2017.04 40val.DATA Miner, EC-Council Certified Security Analyst (ECSA).
2016.10 40val.DATA Miner, Certified Ethical Hacker (CEH) v9.
Turiu sertifikatą
2016.06 Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, Karybos pagrindų kursas.
Turiu sertifikatą
2016.05 CompTIA, CompTIA Security+
Turiu sertifikatą
2015 80val.NATO Communications and Information Systems School, Communication Security System Engineering Course
Turiu sertifikatą
2013 IBM IBM Certified Specialist - High Volume Storage Fundamentals V3
Turiu sertifikatą
2013 IBM IBM Certified Specialist - Midrange Storage Technical Support V3
Turiu sertifikatą
2013 IBM IBM Certified Specialist - System x Server Family Technical Support V1
Turiu sertifikatą
2011.10 64val.UAB „Vauma“, Verslo suvokimas. Vizijos, misijos, produkto, klientų strategija. Efektyvaus vadovavimo niuansai. Komandinė komunikacija.
Turiu sertifikatą
Kita papildoma informacija
B kategorijos vairuotojo teisės nuo 2007 metai.