Žmonės svajoja apie geresnį darbą!

okaycv


CV Nr. ebfd68da

Trumpai apie save
Turiu patirties sudarinėjant sąmatas su Sistela ir SES 3 programomis įvairiose statybų srityse. Daug laiko ir dėmesio skiriu įvairių statybinių darbų technologijoms. Gerai moku anglų, rusų kalbas, puikiai dirbu kompiuteriu, braižau AutoCad programa. Esu reiklus sau ir to paties reikalauju iš pavaldaus asmens. Pagrindinis būdo bruožas - sąžiningumas, kruopštumas, atsakingumas.
Išsilavinimas
2006 - 2010
4 m.
Kauno technologijos universitetas, Statybos inžinierius, Aukštasis/bakalauras
1999 - 2002
2 m.
Kolpingo kolegija, Jaunesnysis teisininkas, Aukštesnysis/profesinis
Darbo patirtis
2017.03 - iki dabar
2 m. 10 mėn.
... (Įmonė)
Statybos objekto vadovas
Atsakingas už statybos darbų koordinavimą, medžiagų užsakymą, darbų kokybę.
2015.10 - 2017.03
1 m. 4 mėn.
... (Įmonė)
Inžinierius
Dalyvavimas viešuose pirkimuose.
2013.03 - 2015.10
2 m. 7 mėn.
... (Įmonė)
Vyr. sąmatininkas; Darbų vadovas
Konkursinių sąmatų skaičiavimas ir komercinių pasiūlymų teikimas užsakovui, vadovavimas konkursinės medžiagos ruošimui viešiems pirkimams ir/arba privatiems konkursams , pavaldžių asmenų kontrolė, bendravimas su projektuotojais, subrangovais ir tiekėjais, technologijos parinkimas sąmatų skaičiavime. Renovuojamų namų projektų rengimo vadovas. Statybos darbų priežiūra ir įgyvendinimas.
2012.08 - 2013.03
6 mėn.
... (Įmonė)
Sąmatininkas
Antraeilės pareigos, darbo pobūdis - sąmatų skaičiavimas (bendrastatybinių darbų (80proc.) ir inžinerinių sistemų darbų (20 proc.)), technologijos parinkimas "užsamatinant" darbus, programinės įrangos ses2004 atnaujinimas ir palaikymas, darbu su sąmatų skaičiavimo programa konsultavimas (ANTRAEILĖ DARBOVIETĖ)
2010.12 - 2012.12
2 m.
... (Įmonė)
Inžinierius - sąmatininkas, projektuotojo padėjėjas
Preliminarūs sąmatiniai skaičiavimai (objekto vertinimas Europos Sąjungos paramai gauti); Techninio projekto atskiras dalis: statybos darbų organizavimo dalis ir statybų skaičiuojamosios kainos nustatymo dalis, supaprastintas techninis projektas (pilnas); bendravimas su užsakovu ir konsultavimas statybos darbų technologija, projekto rengimo dokumentacija, Europos Sąjungos paramos gavimo klausimais.
Kalbų mokėjimas
Lietuvių Gimtoji kalba
Kalbėti Rašyti
Anglų Puikiai Labai gerai
Rusų Labai gerai Silpnai
Vokiečių Silpnai Silpnai
Profesiniai įgūdžiai Operacinės sistemos: Windows (4 ir daugiau m.);
Programinės įrangos paketai: Access (iki 1 m.), AutoCAD (4 ir daugiau m.), Excel (4 ir daugiau m.), PowerPoint (4 ir daugiau m.), Word (4 ir daugiau m.).
Sertifikatai Kvalifikacijos atestatas: ypatingo statinio projekto dalies vadovas ir ypatingo statinio projekto dalies vykdymo priežiūros vadovas (Statiniai: visi statiniai išskyrus branduolinės energetikos objektus; Projekto dalys: pasirengimo statybai ir statybos darbų organizavimo, statybos skaičiuojamosios kainos nustatymo);
Ypatingo statinio statybos vadovas, ypatingo statinio statybos techninės priežiūros vadovas (gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai);
Darbų saugos ir priešgaisrinės saugos darbų pažymėjimai.
Laisvalaikis, pomėgiai Sportas, muzika.
Kita papildoma informacija
2013.03 3val.UAB "SES" ir KTU, Statybos kainos nustatymo principai.
Asmeniškai skaičiau paskaitą apie statybos kainos nustatymo principus šių dienų statybose, t.y. projektavimo stadijoje ir vykdant darbus.

Rekomendacija UAB "Statybų ekonominiai skaičiavimai" Ana Taurienė - Komercijos direktorė, +370 618 113 31,ana.tauriene@ses.lt.
B kategorijos vairuotojo teisės nuo 2000 metai.