Žmonės svajoja apie geresnį darbą!

okaycv


CV Nr. eedd4a19

Trumpai apie save
Esu komunikabilus,veiklus, aktyvus, kūrybiškai mąstantis, reprezentatyvios išvaizdos, imlus naujovėms, atsakingas ir ambicingas. Analitinis mąstymas yra mano stiprioji pusė. Sugebu dirbti ir savarankiškai ir komandoje.
Išsilavinimas
2010 - 2016
6 m.
Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas, IT sistemų inžinierius, Aukštasis/bakalauras
2001 - 2016
15 m.
VIKO , Verslo analitikas / verslo projektu vadovas, Aukštasis/bakalauras
Darbo patirtis
2013.03 - iki dabar
7 m. 9 mėn.
... (Įmonė)
Įmonės vadovas
Įmonės verslo procesų valdymas. Verslo plėtojimas, įmonės atstovavimas ir representavimas, sandorių sudarymas. IT sistemų (ERP, IS) projektavimas, diegimas, palaikymas.
2015.02 - 2017.04
2 m. 2 mėn.
... (Įmonė)
CIO/COO
Visų kompanijos departamentų veikimo valdymas ir analizė. IT infrastruktūros pakeitimus, didinančius IT veiklos efektyvumą įgyvendinimas. Naujų verslo ir IT strategijų įgyvendinimo standartų įdiegimas. Išteklių valdymo planavimo sistemos (AWERY ERP) projektavimas, diegimas ir priežiūra įmonėje. IT priežiūrai ir plėtrai skiriamo biudžeto sudarymas ir kontrolė Verslo ir IT projektų vykdymo eigos ir terminų valdymas ir kontrolė. IT paslaugų tiekėjų parinkimą ir kaštų optimizavimo organizavimas. Naujai statomo centrinio cecho IT infrastruktūros (tinklas, Serveriai, CCTV, įėjimo kontrolė) projektavimas ir projekto eigos valdymas.
2004.05 - 2015.01
10 m. 8 mėn.
... (Įmonė)
Direktorius
Kompanijos verslo procesų ir strategijų valdymas. Įmonės biudžeto projektavimas ir vykdymo kontrolė. Bendradarbiavimo tarp struktūrinių padalinių organizavimas ir
kontrolė. Įmonės išteklių paskirstymo veiksmingumo ir efektyvumo užtikrinimas. IT infrastruktūros pakeitimus, didinančius IT veiklos efektyvumą įgyvendinimas. Sandėlio valdymo sistemos kūrimas, įdiegimas ir priežiūra.
2000.01 - 2004.04
4 m. 3 mėn.
... (Įmonė)
Vilniaus filialo vadovas
Vilniaus filialo verslo procesų organizavimas, planavimas, logistikos ir išlaidų kontrolės efektyvumo analizė bei optimizavimas, personalo įdarbinimas, pardavimų analizė,
pardavimo ataskaitų rengimas ir analizė.
Kalbų mokėjimas
Lietuvių Gimtoji kalba
Kalbėti Rašyti
Anglų Puikiai Puikiai
Rusų Puikiai Puikiai
Lenkų Silpnai Silpnai
Profesiniai įgūdžiai Programinės įrangos paketai: Access: 4 ir daugiau m.; AutoCAD: 4 ir daugiau m.; Coreldraw: 1-2 m.; Excel: 4 ir daugiau m.; Photoshop: 4 ir daugiau m.; PowerPoint: 4 ir daugiau m.; Word: 4 ir daugiau m.
Apskaitos programos: Agnum: 4 ir daugiau m.; Navision: 1-2 m.; Pragma: 1-2 m.; Rivilė: 1-2 m.; SAP: 1-2 m.; Scala: 1-2 m.
Duomenų bazės: MS Sql: pagrindai; MySql: pagrindai; Oracle: pagrindai.
Programavimas: ASP: pagrindai, C# pagrindai; C++: pagrindai; HTML: 1-2 m.; Java: 1-2 m.; JavaScript: 1-2 m.; PHP: 1-2 m.; Visual Basic: 1-2 m.
Operacinės sistemos: Linux: 4 ir daugiau m.; Mac OS X: 4 ir daugiau m.
Windows: 4 ir daugiau m.
Papildoma informacija: ERP (VVS) ir apskaitos sistemos; html; css; javascripts; c- kalbos; cad -programos; tinklų konfigūravimas.
Laisvalaikis, pomėgiai Sportas, kompiuterija, programavimas.
Kita papildoma informacija
B kategorijos vairuotojo teisės nuo 2001 metai.